23 Mayıs 2013 Perşembe

Bloglovin

     Blogger bir değişiklik daha yapıyor. Google Reader tamamen kullanılmaz olacağından birbirimizi takip edebilmek için Bloglovin'e ihtiyacımız olacak. Ben takip ettiğim tüm blogları aktardım bile ! Siz de beni Bloglovin'den takip etmek isterseniz işte linkim burada : http://www.bloglovin.com/blog/5468149

11 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Maalesef oradan da ayrıca izlemeye almak gerekiyor, ben de sistemini tam çözemedim ama burada 60 izleyici görünmesine rağmen orada henüz 18 kişi görünüyor. Google Reader tamamen kapandığı zaman aktarım olacağını sanmam, şimdiden oraya geçmek gerekiyor.

   Sil
  2. Anlayamadığım nokta yani buradan izleyicim olan aslında izleyicim falan olmuyor mu :(( Anlamadım şimdi ya..

   Sil
  3. Evet benim anladığım kadarıyla öyle. Şu an blogdan izleyicimiz olanlar Google Reader'dan izleyicimiz ve yazdan sonra kullanımı sona erecek. Bloglovin hem takip ettiğimiz blogları hem de dünya çapında istediğimiz blogları inceleyebileceğimiz bir mecraymış. Sen kendi takip ettiklerini oraya aktarabiliyorsun ama seni takip edenleri aktaramıyorsun. Takipçilerinin seni oradan da takip etmesi lazım. Bir hesap aç zaten ayarlarını yapmak çok kolay.

   Sil
 2. Ama bloghocamda okuduğum kadarıyla izleyicilerde bir değişiklik olmayacakmış.
  Neyse zaman gösterecek zaten

  YanıtlaSil
 3. Umarım olmaz ama benimkinde oldu maalesef

  YanıtlaSil
 4. Bloglovinden zaten takip ediyordum sessiz sessiz artık bir sessizliği kalmadı ;)
  Takip ettiğin tüm blogları aktardığına göre benimkileri takip etmiyorsun demek hayırlısı bakalım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya edemedimm :D çünkü ben senin blogunda takip et butonunu bulamadım. üstteki bağlantı sekmesinde takip et yazıyor ama basınca hiçbi şey olmuyor. Ondan bloglovine geçtğini de öğrenememiştm ama şimdi takibe aldım :))

   Sil
  2. O üstteki Takip Et butonuna bilerek ayar yapmıyorum blog belirli bir çizgiye gelmeden dışarı fazla çıkış yapmak istemiyorum. Neyse istenilen çizgiye de az kaldı zaten :) takibin için teşekkürler.. bu arada yazı tarzın çok güzel sürükleyici bir şekilde yazıyorsun ;) merakla okuyorum işte :)

   Sil
  3. Bloğumda 150 lira değerinde hediye veriyorum, katılmak istersen beklerim ;)

   http://pinkyfashionbeauty.blogspot.com/2013/05/surpriz-150-tl-degerinde-istedigin-urun.html

   Sil
  4. Alper çok teşekkür ederim :) artık etkinleştirmenin zamanı geldi bence :)

   Pinky Fashion teşekkürler bakıyorum hemen :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...